Kurzy on-line

V roce 2008 mi na rameno zaťukali lidé z RENTEL, a.s. Zeptali se: „Chceš pro nás psát on-line kurzy?“. Protože to mezi námi sympaticky zablesklo, řekla jsem: „Ano!“.

Od té doby spolupracujeme. Na kontě máme více než 15 on-line kurzů se skvělými recenzemi od spokojených absolventů. Kurzy najdete v katalogu společnosti Rentel a.s., konkrétně zde.

Píše se rok 2020, je trochu jiné léto. Doznívá první vlna koronaviru, ladíme poslední detaily zcela nového on-line kurzu VĚDOMÉ VEDENÍ. Víc zatím neprozradím. Místo toho vás zvu do obzvlášť vydařeného seriálu: 

Emoce na dlani

Chcete vědět, co jsou to emoce? Jak a proč vznikají? Jak s nimi můžete zacházet, abyste se cítili v životě (i v tom pracovním) fajn? Přihlaste se do kurzu Emoce na dlani. Ale pozor, není to obyčejný on-line kurz. Je to seriál 5 malých kurzů o 5 velkých emocích. Můžete si koupit jeden díl, nebo všechny najednou.  

Bonus

Svým zákazníkům nabízím hotové on-line kurzy i ty „člověčí“. Baví mne obě formy kombinovat, protože pak je účinek naší spolupráce (síla učební stopy) mnohem, mnohem větší.

ON-LINE kurz/ síla učební stopy: 1
On-line kurz + WORKSHOP/ síla učební stopy: 2
WORKSHOP + on-line podpora (email, skype)/ síla učební stopy: 3