HNĚV A VZTEK / on-line

Cítíte se čas od času nespokojení? A víte, že drobná nespokojenost může být začátkem velkého hněvu? Vědecké studie tvrdí, že každý pátý člověk má potíže se zvládáním hněvu. Kolikátý jste Vy?

Chcete vědět, co se svým hněvem můžete dělat? Pak stačí opravdu málo, přihlaste se do online kurzu o HNĚVU.

Proč se do kurzu přihlásit

Když nezvládáte své emoce. Ztrácíte nad nimi kontrolu. Pouštíte je ven, nebo dusíte uvnitř sebe. A ony vás potom nepříjemně tlačí.  Když potřebujete pochopit, jak emoce fungují a jak s nimi zacházet. Chcete získat praktické tipy, jak své emoce prožívat a používat.

Co se v kurzu naučíte?

→ Co je to hněv? → Co ho spouští? → Jaké jsou STRATEGIE zvládání hněvu? → Co je to spirála násilí? → Jak (ne)řešit konflikty?

Popravdě se toho o hněvu dozvíte mnohem, mnohem víc. Může za to host tohoto dílu: vášnivá matematička, herečka a chovatelka hadů Jitka Doležalová. Nevím proč, ale hodně jsme se u natáčení nasmály. 

Co všechno vás v kurzu čeká?

→ Zásadní informace o hněvu a jak s ním zacházet. → Bouřlivý rozhovor s Jitkou Doležalovou. → Tipy na skvělé knížky, divadelní představení… → Neuvěřitelné množství smíchu.

Jak si kurz objednat?

Napište mi na lektorka@monikaambrozova.cz o jaké téma/témata máte zájem. Částku, která odpovídá počtu objednaných dílů zašlete na účet: 1819996349/0800. Do poznámky uveďte: své jméno a text „Emoce na dlani“. Jakmile platba dorazí na účet, posílám přístup do kurzu na Váš e-mail.

Jak vypadá studium on-line kurzu

Po objednání kurzu a zaplacení poplatku získáte přístup do on-line prostředí. Otevře se před vámi výukové video, doplněné o rozhovor se zajímavým hostem. Bavíme se spolu o emocích, jak se nám s nimi žije. Rozhovor si můžete poslechnout celý, nebo po částech. Kurzem procházíte, jak a kdy potřebujete.

Abyste si mohli kurz pustit, potřebujete počítač, nebo telefon, tablet s přístupem na internet (abyste všechno viděli) a sluchátka (abyste lépe slyšeli). Velké zuby nepotřebujete.

A ještě příjemný bonus:  po absolvování kurzu získáte certifikát. Abyste si ho mohli vytisknout a ukázat doma i v práci. Jen ať ví, co ve vás mají.

Přehled dalších dílů  ÚVOD když potřebujete pochopit, proč a jak vznikají emoce*  RADOST / jak probouzet a pěstovat pocity spokojenosti a štěstí*  STRACH / proč se bojíme a co s tím?*  AGRESE / jak pracovat s agresí*

*Když kliknete na název dílu, dozvíte se mnohem, mnohem víc o tom, co vás v kurzu čeká a nemine. A to je dobře.

Kolik času budete na kurz potřebovat?

Záleží na vás. Celková délka rozhovoru je 55 min. Můžete ho poslouchat najednou, nebo procházet kurzem a pouštět jen vybrané části. Kurz je víc než jen rozhovor. Obsahuje tipy na cvičení. Můžete ho studovat tak dlouho, jak chcete.

Kolik on-line kurz stojí? 1 téma = 1 kurz / 210,- Kč 3 témata = 3 kurzy / 590,- Kč 5 témat = kompletní EMOCE na dlani / 990,- Kč

Jak se do kurzu přihlásit? Připravujeme on-line formulář. Každou chvíli tady bude. Jestli to čekání už nemůžete vydržet, napište mi ambrozova.monika@prolektory.cz

Jak ještě můžete studovat? Když chcete studovat on-line, ale také se osobně potkat, nabízíme kombinovanou formu kurzu.