RADOST / on-line

Vítejte na stránkách on-line kurzu EMOCE na dlani. Tématem tohoto dílu je RADOST aneb Jak probouzet a pěstovat pocity štěstí v životě i v práci.

Na tento díl jsem obzvlášť pyšná. Můj hlas už nezní po celou dobu tak nesměle a nervózně. Jako kdybych si na novou roli moderátorky začala zvykat. Ale hlavním důvodem mé hrdosti je host a to o čem spolu mluvíme.  

Proč se do kurzu přihlásit

Když nezvládáte své emoce. Ztrácíte nad nimi kontrolu. Pouštíte je ven, nebo dusíte uvnitř sebe. A ony vás potom nepříjemně tlačí.  Když potřebujete pochopit, jak emoce fungují a jak s nimi zacházet. Chcete získat praktické tipy, jak své emoce prožívat a používat.

Co se naučíte v tomto díle 

→ Štěstí a radost v práci? → Co způsobuje radost v práci a z práce? → Co jí brání? → Jak ji můžeme vytvářet?

Jak si kurz objednat?

Napište mi na lektorka@monikaambrozova.cz o jaké téma/témata máte zájem. Částku, která odpovídá počtu objednaných dílů zašlete na účet: 1819996349/0800. Do poznámky uveďte: své jméno a text „Emoce na dlani“. Jakmile platba dorazí na účet, posílám přístup do kurzu na Váš e-mail.

Jak vypadá studium on-line kurzu

Po objednání kurzu a zaplacení poplatku získáte přístup do on-line prostředí. Otevře se před vámi výukové video, doplněné o rozhovor se zajímavým hostem. Bavíme se spolu o emocích, jak se nám s nimi žije. Rozhovor si můžete poslechnout celý, nebo po částech. Kurzem procházíte, jak a kdy potřebujete.

Hostem tohoto dílu je Jana Štěpánková.

Abyste si mohli kurz pustit, potřebujete počítač, nebo telefon, tablet s přístupem na internet (abyste všechno viděli) a sluchátka (abyste lépe slyšeli). Velké zuby nepotřebujete.

A ještě příjemný bonus:  po absolvování kurzu získáte certifikát. Abyste si ho mohli vytisknout a ukázat doma i v práci. Jen ať ví, co ve vás mají.

Přehled dalších dílů ÚVOD / když potřebujete pochopit, proč a jak vznikají emoce*  HNĚV A VZTEK / jak zvládat rozbouřené emoce* ❹ STRACH / proč se bojíme a co s tím?*  AGRESE / jak pracovat s agresí*

*Když kliknete na název dílu, dozvíte se mnohem, mnohem víc o tom, co vás v kurzu čeká a dobře, že vás to nemine.

Kolik on-line kurz stojí? 1 téma = 1 kurz / 210,- Kč 3 témata = 3 kurzy / 590,- Kč 5 témat = kompletní EMOCE na dlani / 990,- Kč

Jak se do kurzu přihlásit? Připravujeme on-line formulář. Každou chvíli tady bude. Jestli to čekání už nemůžete vydržet, napište mi ambrozova.monika@prolektory.cz

Jak ještě můžete studovat? Když chcete studovat on-line, ale také se osobně potkat, nabízíme kombinovanou formu kurzu.