AGRESE / on-line

Ruku na , kdo z vás si upřímně myslí, že nemá s agresí problém? S vlastní agresí, ne toho druhého. Něco mi říká, že ruku zvedá málokdo.

A co agrese, kterou potlačíme, když to na nás přijde? Když nás někdo urazí, zpochybní naše schopnosti a my se „jen“ pokoušíme získat zpět pošlapanou sebejistotu?

Možná nám to nejde tak dobře, jak bychom si přáli a na agresivitu překvapivě reagujeme také agresivně. Vkrádá se pocit viny. Sebejistota je menší a menší. Jsme v kruhu: agresivita někoho jiného – moje agresivní reakce – moje výčitky – nízké sebevědomí (moje). 

Nebudeme dlouho chodit kolem horké kaše. Je čas překročit svůj stín.

Můžete se třeba hned přihlásit do on-line kurzu AGRESE. Nebo si pustit skvělý film „Kurz sebeovládání“ s geniálním Jackem Nicholsem. Nebo obojí.   

Proč se do kurzu přihlásit

Když nezvládáte své emoce. Ztrácíte nad nimi kontrolu. Pouštíte je ven, nebo dusíte uvnitř sebe. A ony vás potom nepříjemně tlačí. Když potřebujete pochopit, jak emoce fungují a jak s nimi zacházet. Chcete získat praktické tipy, jak své emoce prožívat a používat.

Co se naučíte v tomto díle

→ Co je to agrese? → Proč jsem agresivní? → Skrytá agrese → Jak jednat s člověkem v agresi? → Strategie oběti a tvůrce

Jak si kurz objednat?

Napište mi na lektorka@monikaambrozova.cz o jaké téma/témata máte zájem. Částku, která odpovídá počtu objednaných dílů zašlete na účet: 1819996349/0800. Do poznámky uveďte: své jméno a text „Emoce na dlani“. Jakmile platba dorazí na účet, posílám přístup do kurzu na Váš e-mail.

Jak vypadá studium on-line kurzu

Po objednání kurzu a zaplacení poplatku získáte přístup do on-line prostředí. Otevře se před vámi výukové video, doplněné o rozhovor se zajímavým hostem. Bavíme se spolu o emocích, jak se nám s nimi žije. Rozhovor si můžete poslechnout celý, nebo po částech. Kurzem procházíte, jak a kdy potřebujete.

Hostem tohoto dílu je Jitka Doležalová.

Abyste si mohli kurz pustit, potřebujete počítač, nebo telefon, tablet s přístupem na internet (abyste všechno viděli) a sluchátka (abyste lépe slyšeli). Velké zuby nepotřebujete.

A ještě příjemný bonus:  po absolvování kurzu získáte certifikát. Abyste si ho mohli vytisknout a ukázat doma i v práci. Jen ať ví, co ve vás mají.

Přehled dalších dílů  ÚVOD / když potřebujete pochopit, proč a jak vznikají emoce*  RADOST / jak probouzet a pěstovat pocity spokojenosti a štěstí*  HNĚV A VZTEK / jak zvládat rozbouřené emoce*  STRACH / proč se bojíme a co s tím?*

*Když kliknete na název dílu, dozvíte se mnohem, mnohem víc o tom, co vás v kurzu čeká a nemine. A to je dobře.

Kolik on-line kurz stojí? 1 téma = 1 kurz / 210,- Kč 3 témata = 3 kurzy590,- Kč 5 témat = kompletní EMOCE na dlani / 990,- Kč

Jak se do kurzu přihlásit? Připravujeme on-line formulář. Každou chvíli tady bude. Jestli to čekání už nemůžete vydržet, napište mi ambrozova.monika@prolektory.cz

Jak ještě můžete studovat? Když chcete studovat on-line, ale také se osobně potkat, nabízíme kombinovanou formu kurzu.