Kurz: RADOST DO FIREM

Chybí vám na pracovišti pozitivní energie? Potřebujete povzbudit tvořivost svých lidí? Přemýšlíte nad tím, jak zlepšit pracovní vztahy? Chcete, aby u vás v kanceláři panovala příjemná atmosféra? Chcete se do práce těšit?

Tento kurz je víc než jen dobrý začátek.

Lektorka: Monika Ambrožová

 O kurzu

RADOST je stav duševní pohody, spokojenosti a potěšení. Lidé, kteří pracují s chutí, pracují s větším nasazením, jsou kreativnější a lépe zvládají překážky.

Tento kurz funguje jako povzbuzení. Účastníci získají jedinečnou příležitost podívat se na pozitivní momenty svého pracovního života. Diskutují o tom, co jim v práci způsobuje RADOST, co potřebují, aby se cítili dobře. Uvědomí si, jak mohou ovlivnit svou osobní spokojenost v práci.

Nejen oni, ale i Vy budete mít po skončení kurzu konkrétní představu o tom, co jim dodává energii a chuť do práce. Budete vědět, co je pro ně důležité.
A to je důležité, co myslíte? 

Osnova

→    Co to vůbec RADOST je?
→    Je možné zažívat radost a štěstí při práci? Hodí se to?
→    Co potřebujeme, abychom se cítili v práci dobře?
→    Co kazí RADOST z práce?
→    Jak začít?

Tento kurz vznikl proto, aby se k vám vrátila RADOST z práce. V diskusi se zpravidla dostaneme k tomu, co vám ji kazí. Našim cílem ale je především hledat cesty, jak v práci cíleně pěstovat pocity RADOSTI. To je to, na co se budeme soustředit.

Kurz objednávejte zde.